Intencje mszalne - 12-19.05.2024 r.
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 12.05.2024 r.
godz. 7.00 1) ++ Helena (9. rocz. śm.), + Władysław (34. rocz. śm.) z rodziny Dziedzic.
2) ++ Rodzice, Dziadkowie, Teściowie oraz + Jan Paszko.
godz. 8.30 1) + Mariusz Przewłocki (5. rocz. śm., z racji ziemskich urodzin).
2) ++ Władysława i Stanisław Semik, + Stanisław Kulik.
godz. 9.45 1) + Zofia Cieślak, ++ Helena i Wincenty, + Jadwiga, + Alfons.
2) + Zdzisław Haładus (od uczestników pogrzebu).
godz. 11.00 1) W intencji Rafała z racji 50. rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo,
potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w życiu.
2) + Stanisław Dudek (3. rocz. śm.), ++ Rodzice z obu stron.
godz. 12.30 1) + Adam Stępkowski.
2) O nowe, święte, gorliwe powołania kapłańskie, by pełna miłości modlitwa Ludu Bożego
wypraszała nowe zastępy Apostołów Chrystusa Pana, którzy głosić będą Ewangelię
i sprawować uzdrawiającą moc sakramentów świętych (of. Towarzystwo Przyjaciół WSD).
godz. 18.00 1) + Jan Przybyła (5. rocz. śm.).
2) W intencjiDanutyz racji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą
o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej w życiu.
PONIEDZIAŁEK - NMP Fatimskiej - 13.05.2024 r.
godz. 6.30 + Antoni Adamarczuk (11. rocz. śm.).
godz. 9.00 + Andrzej Dutkiewicz (od uczestników pogrzebu).
godz. 20.00 INTENCJE MSZALNE PODCZAS NABOŻEŃSTWA FATIMSKIEGO.
WTOREK - św. Macieja Apostoła - 14.05.2024 r.
godz. 6.30 + Marianna Kołodziej (od uczestników pogrzebu).
godz. 9.00 + Marianna Duluk (od uczestników pogrzebu).
godz. 18.00 1) W intencji Marii i Kazimierza Mlak z racji 57. rocz. sakramentu małżeństwa,
z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
2) ++ Helena i Stefania Radzińskie, ++ Grażyna i Mirosław Mrozik.
ŚRODA - 15.05.2024 r.
godz. 6.30 1) + Maria, + Stanisław, + Wiktor, + Alojzy, + Andrzej Szewc.
2) W intencji s. Agnieszki o szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i Boże błogosławieństwo.
godz. 9.00 + Józef Szawłowski (1. greg.).
godz. 18.00 INTENCJE ZBIOROWE ZA WSTAWIENNICTWEM
MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.
1) W intencji Zygmunta Maczkowiaka z racji 70. rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
CZWARTEK - św. Andrzeja Boboli - 16.05.2024 r.
godz. 6.30 + Józef Szawłowski (2. greg.).
godz. 9.00 + Jacek Pudłowski (od uczestników pogrzebu).
godz. 18.00 1) INTENCJA WSPÓLNOTY ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM.
2) + Mateusz i Helena Siczek.
PIĄTEK - 17.05.2024 r.
godz. 6.30 W intencji Weroniki Janczyszyn z okazji imienin, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia (of. brat Lesław Kaliciak).
godz. 9.00 + Zofia Wnęk (z domu Petka).
godz. 18.00 1) + Józef Szawłowski (3. greg.).
2) + Irena Czerwińska (od uczestników pogrzebu).
SOBOTA - 18.05.2024 r.
godz. 6.30 W intencji Weroniki Janczyszyn oraz Marii Kaliciak o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
godz. 9.00 + Józef Szawłowski (4. greg.).
godz. 18.00 1) + Stanisław Baszczyj (10. rocz. śm.).
2) W intencji Ruchu Szensztackiego o błogosławione owoce
VII Kongresu Rodzin Diecezji Legnickiej.
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 19.05.2024 r.
godz. 7.00 1) W intencji Szymona o ochronę przed demoralizacją, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
2) + Ewa Zembrzuska.
godz. 8.30 1) ++ Magdalena, Wiktoria, Jerzy, Adam, Kazimierz, Franciszek z rodziny Gajewskich
i Traczyków.
2) + Jan Rybiński (5. rocz. śm.), ++ Rodzice, ++ Teściowie oraz za + Jadwigę Rybińską.
godz. 9.45 1) + Józef Szawłowski (5. greg.).
2) + Krystyna Kogut.
godz. 11.00 1) PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA (of. Rodzice).
2) + Tadeusz Solski (2. rocz. śm.).
godz. 12.30 1) + Tadeusz Solski (2. rocz. śm.).
2) + Stanisława i Szczepan Bartos.
godz. 18.00 1) + Aniela, + Władysław, + Edward, + Michał, + Jan, + Jacek, + Krzysztof, + Genowefa,
+ Maria, + Genowefa, + Michał, + Mieczysław, + Zofia, + Jan z rodziny Krupów.
2) + Emilia (1. rocz. śm.), + Stanisław Dworakowscy (3. rocz. śm.).